بیمه مهندسی یکی دیگر از انواع طرح های بیمه ایران است. این بیمه سبب رونق اقتصادی شده و به شکل مناسبی تضمین کننده سرمایه در بخش خصوصی و عمومی است. بیمه مهندسی کلیه افرادی که در طرح های زیربنایی، عمرانی و صنعتی مشغول می باشند اعم از صاحب کاران، پیمانکاران و مهندسین مشاور را در برابر حوادث مختلف پوشش می دهد. از جمله مزایای بیمه مهندسی این است که خسارت های مادی مورد بیمه و غرامت های ناشی از مسئولیت مدنی دست اندرکاران اجرایی را در قبال اشخاص ثالث را نیز جبران می کند.
بیمه سبب ایجاد امنیت و آرامش روحی شده و نگرانی ناشی از حوادث ناگهانی و پیش بینی نشده را از بین می برد و هم چنین باعث رونق گرفتن فعالیت های اقتصادی خواهد شد. با توجه به این که یکی از عوامل اصلی در رشد و توسعه امنیت سرمایه است این امر هم بدون بیمه تحقق پیدا نمی کند. شرکت سهامی بیمه ایران با توجه به توانایی پذیرش انواع پوشش بیمه ای و با هر توان سرمایه تلاش می کند تا با ایجاد امنیت در بخش فعالیت های روزمره و بخش سرمایه گذاری بتواند گامی موثر در این بخش بردارد.


با یک کلیک ما با شما تماس می گیریم

تلگرام بیمه ایران

انواع بیمه مهندسی

– بیمه تمام خطر پیمانکاران
– بیمه تمام خطر نصب
– بیمه تمام خطر ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران
– بیمه شکست ماشین آلات

بیمه مهندسی

مدت زمان در بیمه های مهندسی

در بیمه مهندسی برای پروژه های در حال احداث مدت زمان بیمه برخلاف دیگر بیمه ها یکساله نیست و بستگی به زمان قرارداد و جدول برنامه ریزی کار دارد. در قرارداد پروژه های در حال احداث مقدار زمانی جهت تضمین و نگهداری که می تواند تحویل موقت پروژه به کارفرما باشد در نظر گرفته می شود، که این دوره نیز به مقدار زمان بیمه نامه اضافه می شود( البته باید گفت پوشش خطر در این بازه تمام خطر نیست) در بیمه مهندسی جهت استفاده حداکثر یک ساله می باشد که می تواند با توجه تقاضای بیمه گذار تمدید گردد.

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث