یکی از بهترین راه های پیش گیری از خطرات و اتفاقات غیر منتظره در طی مسافرت ها، استفاده از خدمات بیمه مسافرتی بیمه ایران است. با استفاده از امکانات این بیمه قادر خواهید بود ضمن صرفه جویی در هزینه های مالی، استرس ناشی از اتفاق های غیر منتظره را نیز کاهش دهید. چرا که سفر ها با محوریت کاری، تفریحی انجام می شود و لزوم آرامش خاطر و آسایش فکری در آن، برای گذراندن اوقات خوش امری ضروری است. بیمه مسافرتی ایران از کلیه بیمه گذارانش در قبال حوادث و بیماری و درمان حین سفر، حمایت می کند.

محاسبه هزینه بیمه مسافرت خارج از کشور

مرحله 1 از 2

50%
  • این فیلد بصورت اتوماتیک پر می شود

 

تلگرام بیمه ایران

تلگرام بیمه ایران

 

ضرورت تهیه بیمه مسافرتی بیمه ایران

از آن جا که حادثه خبر نمی کند، نیاز است در هر سفر به لحاظ جلوگیری از پیش آمد های غیر منتظره از بیمه مسافرتی بیمه ایران استفاده شود. استفاده از خدمات بیمه مسافرتی بیمه ایران موجب می شود تا در مواقع لزوم با خیالی آسوده نسبت به درمان یا رفع خسارات اقدام نمایید و به هیچ وجه نگرانی در قبال پرداخت هزینه های پزشکی و تحمیل هزینه های گزاف خدمات در خارج کشور نداشته باشید. مفقود شدن لوازم و چمدان ها، مدارک و… از جمله پوشش هایی است که در صورت پیش آمد توسط بیمه مسافرتی بیمه ایران تامین می گردد. در موارد لزوم در صورت بروز مشکلاتی نظیر مرگ، فرد بیمه گذار توسط پوشش های بیمه مسافرتی ایران به کشور منتقل می گردد.

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

درخواست صدور بیمه مسافرتی

خدمات بیمه مسافرتی گاها به وسیله آژانس های مسافرتی ارایه می گردد، اما باید در نظر داشت به صرف این که با دریافت مبلغی شما بیمه هستید، کافی نیست و مسافر درخواست کننده بیمه می بایست با استعلام از شرکت بیمه اطمینان حاصل نماید که بیمه مسافرتی با پوشش های درخواستی ثبت و بیمه نامه صادر شده است. در مواردی مشاهده شده این اقدام از طریق آژانس های مسافرتی انجام نشده و مسافر پس از پرداخت هزینه های پزشکی در مرکز درمانی و بازگشت به کشور و ارایه مدارک پرداختی، متوجه عدم اقدام جهت دریافت بیمه مسافرتی از سوی آژانس های مسافرتی می شوند. با توجه به این مشکلات، توصیه می کنیم خود شخص نسبت به کسب اطلاعات لازم از کارشناس بیمه ایران در خصوص بیمه مسافرتی اقدام نماید تا دچار مشکلاتی از این قبیل نشود.

تعهدات شرکت بیمه ایران در خصوص بیمه مسافرتی

تعهدات شرکت بیمه ایران در خصوص بیمه مسافرتی، پرداخت هزینه های درمانی، پزشکی، بستری در بیمارستان و کلیه خدمات پزشکی است. پوشش های بیمه مربوط به فوریت های پزشکی بیمه گذار است. از جمله خدمات دیگری که توسط بیمه های مسافرتی ارایه می گردد، کمک های حقوقی، کمک به یافتن مدارک و چمدان های مفقودی در حین سفر، کمک مالی در صورت بروز مشکل در مفقود شدن و سرقت کیف پول و… از خدماتی است که تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار می دارد.

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث