بیمه باربری و حمل و نقل یکی از انواع بیمه ایران می باشد که به موجب آن بیمه گر می تواند در برابر حق بیمه ای که دریافت می کند نسبت به جریان حمل کالا از مبدا به مقصد، خطرات و حوادثی که ممکن است برای آن اتفاق بیفتد و افراد را متحمل هزینه نماید پشتیبانی نماید.


با یک کلیک ما با شما تماس می گیریم

تلگرام بیمه ایران
بیمه باربری به دو شکل بیمه ساده و بیمه عمومی در شرکت بیمه ایران صورت می گیرد.
بیمه باربری ساده، به بیمه حمل و نقل کالایی گفته می شود که جهت حمل و نقل کالای معینی صادر گشته و در آن مشخصات کالای مورد نظر، مقدار و ارزش کالا، روش و نحوه حمل و نقل و دیگر مواردی که مورد تعهد طرفین قرار داد است ذکر می گردد. یکی از بخش های اصلی این نوع از بیمه این است که بیمه گذار از قبل در مورد وضعیت بیمه و چگونگی حمل اطلاع دارد و این اطلاعات را در اختیار بیمه گر می گذارد و این بخش باید در مورد باقی موارد صورت گیرد. اما چناچه شما دارای تعداد بالای تکرار حمل و نقل باشید و به طور مثال وارد کننده کالای خاص در طول سال باشید و باید در طول سال چندین بار این کار را انجام دهید و با داشتن بیمه باربری عمومی می توان راحت تر این کار را انجام داده و بارهای خود را پوشش دهید.

بیمه باربری

بیمه باربری

انواع بیمه باربری و حمل و نقل

بیمه باربری وارداتی
بیمه باربری صادراتی
بیمه باربری داخلی

پوشش دهی بیمه باربری و حمل و نقل

در دو بخش تمام خطر و با خطر محدود می توان این بخش را تقسیم بندی نمود. در بخش خطر محدود سه بخش، آتش سوزی، حادثه وارد به وسیله نقلیه ( ۱- پرت شدن از روی وسیله نقلیه،۲- واژگونی ۳- برخورد با جسم ثابت یا متحرک داخلی و خارجی،۴- تصادف و تصادم)، تبعی( بارگیری و تخلیه ، سرقت) جز پوشش های بیمه باربری می باشد.

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث