بیمه آتش سوزی مسکونی طرح حامی یکی دیگر از انواع شاخه های بیمه آتش سوزی مسکونی شرکت بیمه ایران است که مانند دیگر شاخه های بیمه اموال، شامل اصل غرامت، بخش جانشینی، اصل حسن نیت، قاعده نفع بیمه، قاعده نسبی سرمایه و حق بیمه است. این بیمه به عنوان یک بیمه با پوشش جامع کلیه مخاطرات ممکن در بخش مسکونی را تحت پوشش قرار می دهد. با استفاده از این طرح با پرداخت مبلغ معینی در هر سال ساختمان مسکونی و اثاثیه داخل آن را در مقابل خطرهای آتش سوزی، صاعقه، انفجار و… بیمه می نماید.


با یک کلیک ما با شما تماس می گیریم

تلگرام بیمه ایران

مزایای بیمه آتش سوزی مسکونی طرح حامی

از جمله مزیت های این نوع از بیمه آتش سوزی جبران خسارات و زیان های مالی می باشد که تحت پوشش این بیمه قرار گرفته است و بیمه گذار می تواند در بازه زمانی کوتاهی و حداقل ظرف مدت یک ماه به واحد خسارت، اعلام حادثه نموده و مبلغ خسارت را دریافت نماید. داشتن مدارکی چون بیمه نامه، گزارش بازدید اولیه و قبوض رسید دریافت حق بیمه از جمله مدارک مورد نیاز برای تامین خسارت است. از دیگر مزایای این بیمه نامه جامع بودن پوشش دهی بیمه است که حوادث وخطرات زیادی را تحت پوشش خود دارد. بنابراین کلیه خانواده ها جهت بیمه اموال منقول و غیر منقول و انسان به این نوع از بیمه نامه نیاز دارند.

بیمه آتش سوزی مسکونی طرح حامی

بیمه آتش سوزی مسکونی طرح حامی

پوشش دهی بیمه آتش سوزی مسکونی طرح حامی

پوشش دهی بیمه آتش سوزی مسکونی طرح حامی به صورت یک بیمه نامه کامل است و شامل یک بسته کامل از پوشش دهی بیمه در برابر خساراتی از جمله آتش سوزی، انفجار، صاعقه، زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه ها، طوفان و گردباد و تندباد، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف، خسارات ناشی از سنگینی برف، سرقت، مسئولیت مالی ناشی از آتش سوزی، انفجار در قبال همسایگان، غرامت فوت، نقص عضو دائم و هزینه معالجه، هزینه اجاره و اسکان موقت، هزینه معیشت سرپرست خانواده، خسارت ناشی از نوسانات برق می باشد.

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث