بیمه آتش سوزی اصناف یکی از انواع بیمه نامه های آتش سوزی شرکت بیمه ایران است که با توجه به توافقاتی که بین بیمه ایران و شواری اصناف کشور ایجاد شده است، طرح بیمه آتش سوزی اصناف کشور ایجاد شده است. یکی از زیر شاخه های این بخش، بیمه آتش سوزی طرح جامع اصناف است که با استفاده از این طرح بخش های بیشتری از حوادث و خسارات هایی که متوجه واحدهای صنفی می شود تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. با استفاده از این طرح تمامی واحدهای صنفی که دارای پروانه کسب باشند می توانند پس از عقد قرارداد اتحادیه و انجمن صنفی خود با مرکز بیمه ایران در هر نقطه از کشور با ارائه معرفی نامه از اتحادیه و انجمن صنفی خود و خانواده خود را تحت این بیمه قرار دهند. طرح بیمه اصناف می تواند به شکل گروهی و از طریق اتحادیه صنفی و یا به شکل انفرادی صورت گیرد.


با یک کلیک ما با شما تماس می گیریم

تلگرام بیمه ایران

موارد تحت پوشش بیمه آتش سوزی اصناف

در این بیمه ساختمان، اثاثیه و تجهیزات به طور کلی اموال مرتبط به هر یک از واحد صنفی در برابر حوادثی چون ۱- حریق،۲- انفجار،۳- صاعقه، ۴-زلزله،۵- مسئولیت مالی در برابر همسایگان،۶- پاکسازی محل حادثه،۷- وقفه در فعالیت، پوشش داده می شود.

مزایا ی بیمه آتش سوزی اصناف

با استفاده از این طرح بیمه آتش سوزی، اصناف کشور می توانند اموال و اثاث خود را در برابر حوادث و سوانحی که امکان دارد برای آن ها در حین کار اتفاق بیفتد تحت پوشش بیمه قرار دهند. از جمله اهداف این بیمه نامه می توان نفوذ به جامعه اقتصادی خرد و تامین کردن بیمه صنوف مختلف به عنوان بخش عمده از فعالیت اقتصادی و سهم بالای تولید ناخالص ملی در اقتصاد کشور دانست. با استفاده از بیمه آتش سوزی اصناف افراد با اطمینان خاطر بیشتری می توانند به فعالیت های کاری و حرفه ای خود بپردازند و در واقع این بیمه نامه تکمیلی می تواند مزایای زیادی جهت بخش های تولید و خدماتی داشته باشد.

مخاطبین بیمه آتش سوزی اصناف

تمامی اتحادیه ها و انجمن ها و واحدهای صنفی (به شرط داشتن پروانه کسب) و خانواده های آن ها می توانند از بیمه آتش سوزی اصناف در کل کشور استفاده نمایند.

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث