بیمه چیست؟
بیمه چیست؟
۸ اسفند ۱۳۹۵
صنعت بیمه بهره برداری همگانی
صنعت بیمه بهره برداری همگانی
۳۱ خرداد ۱۳۹۶
نمایش همه

بیمه مسافرتی خارج از کشور امری ضروری برای هر مسافر

بیمه مسافرتی خارج از کشور امری ضروری برای هر مسافر

بیمه بخشی است که امروزه همه افراد به آن آگاهی دارند و با علم به دانستن آن متوجه این قضیه هستند که بیمه شدن از بسیاری از خسارات و حوادثی که در آینده امکان بوجود آمدن آن را برای آن ها و یا افراد خانواده خود دارد مصون نگه داشته و کمک زیادی به آن ها پس از وقوع حادثه و پیشگیری از اتفاقات ناگوار پس از آن می نماید.

یکی از نمونه های آن بیمه مسافرتی خارج از کشور می باشد که به وسیله آن فرد مسافر از هر گونه خسارت و حادثه ای که در طی سفر امکان بوجود آمدن برای فرد را دارد و طبق فرانشیزهای پیش تعریف شده محافظت می نماید. در واقع می توان گفت بیمه مسافرتی خارج از کشور امری ضروری برای هر مسافر محسوب می شود و بسیاری از کشورها جهت اخذ ویزا و سفر به آن کشور بیمه مسافرتی را جز مدارک اصلی می دانند و بدون داشتن بیمه نامه معتبر به فرد ویزا تعلق نخواهد گرفت.
اما چه مواردی در طی مسافرت تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت؟ پرداخت کردن هزینه های درمانی و جراحی های فوری که پس از خروج از ایران برای مسافر ایجاد می شود. پرداخت کردن هزینه های مرتبط به فوریت های دندان پزشکی، بازگشت مسافر بیمار شده تحت نظارت های پزشکی به ایران، پرداخت هزینه های بخش حقوقی و دعاوی، راهنمایی و کمک در زمان سرقت و یا مفقود شدن مدارک سفر ( پاسپورت، شناسنامه، گواهینامه و…)، بازگرداندن جسد فرد فوت شده به ایران، بازگشت فرد بیمه شده در طی سفر در مواجه به فوت اقوام نزدیک، حمایت و بازگرداندن اطفال و اعضای تحت تکفل فرد بیمه شده در صورت بروز حادثه برای فرد، جبران خسارت های ناشی از مفقود شدن بار تحویلی به هواپیما ودیگر مواردی که بسته به نوع بیمه مسافرتی خارج از کشور و طی قرارداد صورت گرفته در ابتدای سفر به فرد داده شده و از آن در طی سفر حمایت می شود. بنابراین با این گفته ها می توان گفت بیمه مسافرتی خارج از کشور امری ضروری برای هر فرد در طی سفرهای خارج از ایران به حساب می آید و می توان گفت جز الزامات اولیه سفر محسوب می شود.

بیمه مسافرتی خارج از کشور مصونیت و آرامش در طی سفر

بیمه مسافرتی خارج از کشور مصونیت و آرامش را در طی سفر برای شما فراهم کرده و با خیالی آسوده سفری امن را تجربه خواهید کرد. چناچه در طی سفر خانواده خود را نیز را به همراه دارید با مبلغ ناچیزی تمامی اعضای خانواده تحت تکفل را نیز می توانید از تمامی مشکلات، مسائل و حوادثی که احتمال دارد در طی سفر برای آن ها پیش بیایید مصون داشته و سفری مطمئن را برای آن ها فراهم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 1 =

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث