بیمه عمر و پس انداز / بیمه عمر و بازنشستگی / بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و پس انداز جز بیمه های اشخاص بیمه ایران است. به موجب بیمه عمر و پس انداز بیمه گر متعهد می گردد که در صورت فوت و یا حیات فرد بیمه شده در بازه زمانی معینی مبلغی را به عنوان سرمایه و یا همان مستمری به فرد استفاده کننده که می تواند فرد بیمه گذار یا شخص ثالث باشد پرداخت نماید. در این بیمه عمر خطر فوت می تواند به هر علت و دلیلی به جز خودکشی و هزینه های جنگ که از این بخش مستثنی شده است را پرداخت نماید. در این بیمه افراد آینده نگر با هر توان مالی که دارند می توانند یک بیمه عمر و پس انداز داشته باشند. با استفاده از این شکل بیمه مقدار پس انداز های کوچک مردم جمع شده و سرمایه بزرگی برای آتیه آن ها ایجاد می کند. به این بیمه نامه می توان بیمه بازنشستگی نیز گفت.


با یک کلیک ما با شما تماس می گیریم

تلگرام بیمه ایران

مزایای بیمه عمر

هدف اصلی این بیمه این است که خیالی آسوده از بابت هزینه زندگی افراد در آتیه ایجاد کرد. در این بیمه نامه با دریافت مقدار جزئی به شکل ماهیانه و یا سالیانه می توان سرمایه مناسبی را جهت زمان بازنشستگی و از کار افتادگی ایجاد نمود. در واقع بیمه عمر با دریافت پس انداز های خرد ایجاد یک سرمایه کلان را فراهم می کند. از جمله پرداخت هایی که از طرف قراردادهای بیمه عمر و پس انداز یا همان بیمه عمر و سرمایه گذاری ایجاد می شود می توان به پرداخت سرمایه بیمه عمر و پس انداز به دلیل فوت، پرداخت سرمایه بیمه عمر و پس انداز به شرط حیات، پرداخت وام از محل ذخیره بیمه، بازخرید بیمه عمر و پس انداز اشاره کرد. مخاطبین این بیمه نامه را می توان کلیه اشخاص حقیقی در نظر گرفت.

بیمه عمر

اهداف بیمه عمر

می توان گفت هدف اصلی بیمه عمر ایجاد یک سرمایه گذاری مناسب با جمع آوری ذخایر مالی کوچک و کسب سود حاصله جهت تامین تعهدات بیمه گر در مقدار بیمه گذار است. در بیمه عمر شرکت بیمه ایران با پرداخت حق بیمه معینی به صورت ماهیانه و یا سالیانه به صورت یکجا، مقدار مبلغ معینی را پس از اتمام مدت بیمه دریافت خواهد کرد و در صورت فوت فرد بیمه شده در طول مدت قرارداد مبلغ مقرری به افراد خانواده او تعلق خواهذ گرفت.

Free WordPress Themes, Free Android Games

تخفیف ثالث